Metalinis karkasas

Metalinis karkasas

  • Prekės kodas: Metalinis karkasas
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€

Prekės aprašymas

“Angaro.lt” atstovaujamos gamyklos konstrukcijų profiliai ir elementai yra suprojektuoti patyrusių inžinierių taip, kad užtikrintų optimalų patvarumą, paprastą ir greitą sumontavimą, patogų transportavimą ir kuo ilgesnį gyvavimo ciklą. Gamykloje atliekami visi gamybai reikalingi apkrovų, veikiančių jėgų atsaprumo ir kt. skaičiavimai, vykdomas profilių lenkimas, pjaustymas, detalių virinimas, dažymas, padengimas.

Kiekvienas gamybos proceso etapas yra ištestuotas taip, kad būtų užtikrinta „Angaro.lt“ siūloma produkto kokybė ir patikimumas. Dėl šių priežasčių mūsų atstovaujama gamyba sukuria 100% klientų pasitenkinimo rodiklius.

Mūsų tikslas yra ne tik patenkinti užsakovo reikalavimus projektui funkcionalumo ir estetikos požiūriu, bet ir užtikrinti sveikatos saugą šiuose statiniuose ir aplink juos, tuomet kai objektai yra veikiami blogų oro sąlygų. Konstrukcijos gali būti projektuojamos ir atsižvelgiant į planuojamo statyti objekto geografinę padėtį.

Visi plieno konstrukcijų elementai dengiami antikoroziniais dažais naudojamais mašinų dalių gamybos pramonėje. Atsižvelgiant į kliento poreikį galimas ir konstrukcijų karšto cinkavimo pasirinkimas dėl dar didesnio atsparumo korozijai.


Kontaktai informacijai: +370 609 96170 , +370 677 16418