Pramoninės

Pramoninės

  • Prekės kodas: Pramoninės
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€

Prekės aprašymas


Pagrindinės savybės: paprastas ir greitas pastatymas, bei išardymas, praktiškumas ir funkcionalumas. Mažos investicijos daro mūsų konstrukcijas efektyvesnes atsipirkimo požiūriu. “Angaro.lt” atstovaujamos gamyklos patirtis ir itin platus asortimentas padeda gauti geriausią sprendimą pagal jūsų projekto reikalavimus.
Angarai  gali būti gaminami pagal individualius išmatavimų poreikius. Konstrukcijos gali būti projektuojamos su tikslu uždengti jau esančius pastatus (medžio, betono ar plieno konstruktyvo), gali būti prailgintos, jei reikia daugiau vidinės erdvės.
Tiek laikiniems, tiek ilgalaikiams statiniams garantuojame patikimumą ir saugumą, tai yra svarbiausia mūsų produktų vertybė. Mūsų konstrukcijos suteikia jums daugiau naudingos erdvės ir gali atlaikyti įvairias oro sąlygas.
Mūsų konstrukcijų permatomas tentas sumažina dirbtinio apšvietimo poreikį, per palapinę sklindanti šviesa mažina dirbtinos šviesos energijos suvartojimą. Platus priedų pasirinkimas suteikia jums geriausius pasirinkimo variantus nuo izoliacijos iki oro kondicionavimo ir vėdinimo. Taip pat siūlome papildomas apšvietimo galimybes, bei patekimo į palapinę (duris ar šonines plokštes) įrangą. Visi priedai atvyksta iš gamintojo jau paruošti naudojimui. Po angaro panaudojimo (jei paskirtis yra laikina) konstrukcijas galima lengvai išmontuoti bei sandėliuoti, jeigu yra poreikis išnuomoti ar tiesiog parduoti.  Visas šias paslaugas galimas įsigyti angaro.lt 


Kontaktai informacijai: +370 609 96170 , +370 677 16418