Renginių

Renginių

  • Prekės kodas: Renginių
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€

Prekės aprašymas


Renginiams skirtos palapinės yra suprojektuotos taip, kad būtų lengvai montuojamos, bei renginio svečiams suteiktų puikią erdvę.
Vidinių atramų nebuvimas leidžia išvengti nepanaudojamos erdvės ir užtikrina komfortą bei judėjimo laisvę. Skirtingų tipų renginiams galima rinktis iš kelių palapinių modelių. Galima rinktis ne tik palapinės tipą, bet ir spalvą, konstrukcinius sprendinius, taip pat galima įsigyti palapinę su permatomu stogu ir sienomis. Palapinės architektūriniai, bei apšvietimo sprendimai jūsų šventei gali padėti tapti unikalia ir nepamirštama. Pagal sudedamąsias dalis, konstrukcijos gali atlaikyti įvairias oro sąlygas, yra lengvai perstatomos į kitą vietą. Pasibaigus renginiui palapinė yra lengvai ir saugiai išrenkama. 
Esant poreikiui galima pasinaudoti skaitmenine spauda ir palapinės išorinės sienos gali būti naudojamos reklamai, logotipui ar kitiems Jūsų sprendiniams įgyvendinti.
“Angaro.lt” atstovaujama gamykla siūlo estetinius ir praktinius sprendimus už prieinamą kainą. Patyrę dizaineriai bendradarbiaus su jumis, kad sukurti tinkamą ir funkcionalų sprendimą, bet kokio masto ar profilio renginiui.
Palapines galima naudoti įvairiems renginiams, pvz:
Mugėms
Koncertams
Reklaminei veiklai
Vestuvių ceremonijoms
Meno veiklai
mokymams, seminarams, konferencijoms
ir kt.

Kontaktai informacijai: +370 609 96170 , +370 677 16418