Sporto

Sporto

  • Prekės kodas: Sporto
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 0.00€
  • Be PVM: 0.00€

Prekės aprašymas


Šios konstrukcijos yra skirtos tam, kad lauko sporto ir laisvalaikio veikla būtų vykdoma ne tik lauke, bet ir uždarose patalpose visus metus.
Konstrukcijas, kurios yra pagamintos iš plieno ar aliuminio rėmų, galima greitai sumontuoti arba išmontuoti. Šios konstrukcijos gali būti pastatomos, kad stovėtų bet kuriuo metų laiku. Jas galima lengvai perkelti į kitas vietas, kai tam yra poreikis. Maža pradinė investicija tai gerą investicija ateičiai.
Permatomas audinys praleidžia daug natūralios dienos šviesos, todėl kai didžioji dalis veiklos vyksta dieną yra taupoma elektros energija. “Angaro.lt” atstovaujamoje gamykloje gaminamas audinys blokuoja pavojingus UV spindulius, todėl patenkanti dienos šviesa suteikia sveiką aplinką konstrukcijos viduje. Šilumos izoliacijai siūlomos parinktys padės jums palaikyti temperatūrinį stabilumą, suteikiant vėsesnę ir patogesnę aplinką vasarą. Šios konstrukcijos gali būti pastatytos bet kokiam pločiui, aukščiui ir ilgiui.
 
Palapines galima naudoti įvairiems sporto renginiams, pvz:
Futbolui
Krepšiniui
Tenisui
Tinkliniui
Čiuožimui ant ledo, ledo rituliui
Jodinėjimui su arkliais
Vidiniams baseinams
Mini golfo aikštynams
ir kt.
“Angaro.lt” atstovaujama gamykla siūlo geriausią apšvietimo, oro kondicionavimo, vėdinimo, garso izoliacijos, šilumos izoliacijos, rankiniu būdu arba elektroniniu būdu valdomų durų ar šoninių panelių pasirinkimą

Kontaktai informacijai: +370 609 96170 , +370 677 16418